CampaignWall‬ ‪Hashtag'li Dijital Kampanya Ekranı - Twitter, Instagram, Facebook için...
Ufuk Tarhan’ın sosyal medya, blog, kitap, vb. linkleri:  https://taplink.cc/futuristufukİki Kuzenin Dayanışması Dijital ve Sosyal bir Kampanya Duvarı Yarattı! Huzurlarınızda; CAMPAIGNWALL® 
Üç Sosyal Ağdan (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) #Hashtag Takibi Yapan, Sıralayan, Sayan, İlk ve Tek Dijital Kampanya, Etkileşim, Yönetim Aracı Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından yaratıldı…

Artık herhangi bir kampanya, duyuru ya da etkinliğin #Hashtag’siz olması mümkün değil! Sosyal Ağlar ve SEO robotları #Hashtag’i çok seviyor. Dijital platformlarda # kullanımı hızla artıyor.
 
Akıllı telefonların ufak çocuklara kadar inip, yaygınlaşması ile tamamen mobil ve online yaşama geçiş yapan insanlık bundan böyle ilgi alanlarını #hashtag’lerle takip edecek gibi görünüyor.
 
Ekran Nesli (Screenagers) denen yeniçağ insanının gözü ve parmağı sürekli ekranda, aklı paylaşmakta, yarışmakta, eğlenmekte. En çok paylaşım ve etkileşim ise etkinliklerde ve alışverişte yapılıyor. Büyük, küçük herkes her an bir şey, resim, selfie vb. paylaşmak istiyor.  
 
Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar,  etkileşim beğeni, katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall® etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, yarışmaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek dijital tool/araç.
 
M-GEN Dijital Ajans’ın iki ortağı Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından geliştirilen

CampaignWall® nasıl ortaya çıktı? 

#Hashtag’li kampanya, etkinlik yönetim ve ihtiyacını kendi projelerini kurgularken fark eden, ancak istedikleri gibi bir dijital araç bulamayan Unilever, BSH, 3M, AIG gibi global firmalara hizmet veren M-GEN Dijital Ajans’ın ortağı iki kafadar kuzen sonunda kendi yazılım ekipleriyle birlikte CampaignWall® diye yepyeni bir dijital araç, “Kampanya Duvarı / Kampanya Dijital Ekranı” geliştirdi. 
 
CampaignWall® duyuruları dahi yapılamadan ilk büyük sınavını Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde verdi. İki gün sıfır hata ile büyük başarı kazandı. Ardından Akçansa B2B, İMSAD gibi zirvelerde kullanılan CampaignWall® mağaza içi uygulamalarda da Cornetto Mini Kampanyası ile Migros’larda kullanıldı. Kısacası CampaignWall® zorlu testleri de başarı ile atlatıp, ilk aferinlerini aldı…
 
Özellikleri:

CampaignWall® her üç platformdan da (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) #Hashtag alıp, bunu gösteren, sıralayan, sayan ve istendiği an rapor alabilen ilk ve tek sistem.
 
CampaignWall’un hedef kitlesi; günümüzün daima online, gözü ve parmağı ekranda gezinen Dijital Çağ insanı, herhangi bir deneyim, etkinlik, mekan vb. katılımcısı, ziyaretçisi ya da AVM, mağaza, market alışverişçisi. 

  1. #Hashtag’li  kampanyalar ve etkinlikler için her türlü iç/dış ekranda kullanılabiliyor.
  2. Birden fazla #Hashtag için kullanılabiliyor. Hatalı yazılışları yakalayıp, istenirse onları da sayıyor.
  3. Tweet’leri, Insagram / Facebook Post’larını izleyip,  gösteriyor, sayıyor, sıralıyor,
  4. Sakıncalı içerikleri filtreliyor, otomatik ve manuel moderasyon yapılabiliyor.
  5. Çok gelişmiş, anlık raporlama sistemi ile akış ve sonuçlar anlık takip ediliyor.
  6. Infografiklerle anında rapor veriyor.
  7. Tasarımı tamamen firmaya, markaya özel, logolu, temalı yapılıyor.
  8. Canlı demo görmek ve daha fazla bilgi için www.campaignwall.com ‘a göz atmanızı öneririz.

 

Daha fazla bilgi ve deneme için >

Sitesi > www.campaignwall.com    Sunum:  PDF sunum     Ayrıca  #istanbul hashtag’i ile buradan canlı demo izleyip, deneme yapabilirsiniz. 

Hakkında çıkan haberler: 

Webrazzi Haberi      Campaign Türkiye Haberi     Dijital Ajanslar Haberi    HRDERGI     Marketing Europe&Anatolia    Biltek Haberi   

Scroll.Com Haberi  Hüseyin Sayın Blog   bzmk.org Haberi

******************

 

CampaignWall‬ ‪Hashtag'li Dijital Kampanya Ekranı - Twitter, Instagram, Facebook için...

Hashtag ( # ) Nedir? Ne İşe Yarar? CampaignWall Ne İçin Kullanılır?
İki Kuzenin Dayanışması 
Hashtag ve Cashtag 

 ----------------------------------- /  -----------------------------------

M-GEN hakkında: www.m-gen.biz
 
22.09.2006 yılında, M-GEN Gelecek Planlama Merkezi adıyla, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek üzere Fütürist Ufuk Tarhan tarafından kurulmuştur.  2009-2011 Yıllarında ise hizmet alanlarını geliştirerek, sosyal medya, dijital iş stratejileri, içerik yönetim hizmetlerini de portföyüne dahil etmiştir. 
 
M-GEN; Sosyal Medya, Marka ve İtibar yönetimi, İşveren Markası, Pazarlama-Satış Odaklı, Fütürist-Sürdürülebilir İş Modelleri tasarlar, stratejiler kurgular ve uygular. Aynı zamanda uzmanlık alanlarında eğitimler ve seminerler düzenler, danışmanlık hizmetleri verir.
 
Ayşe Yıldıztekin hakkında:
 
Avusturya Lisesi’nden sonra Viyana’ya gitti. Vienna University of Economics and Business ardından Marmara Üniversitesi Almanca İşletme bölümünü bitirdi. Eğitim hayatı boyunca finans ve danışmanlık sektörlerinde deneyim geliştirdi. Üniversite yıllarında çalışmaya başladığı M-GEN’de mezuniyet sonrası da devam ederek, Unilever, BSH, 3M, BAT gibi global şirketlerin dijital stratejilerinin kurgulanması ve geliştirilmesinde görev aldı. Halen ortağı olduğu M-GEN Dijital Ajans’ta “Fütürist Çözümler Direktörü” olarak görevine devam ediyor. Çaba Genç ve Fütüristler Derneği üyesi olan Yıldıztekin; iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor.
 
Can Kılıçturgay hakkında:
 
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemlerini bitirdi. Öğrenciyken Deniz Bank Intertech, ve MilSoft’da staj yaptı. Mezuniyet sonrası Şekerbank ve PixelPlus’da çalıştı. Ardından Amerika’ya gitti.  University Of Southern California (USC)’de Yazılım Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. Los Angeles’da bir arkadaşı ile Dijital Ajans kurdu ve CTO görevi üstlenerek şirketin büyümesinde önemli rol oynadı. 2012 yılında Türkiye’ye döndü. M-GEN Dijital Ajans bünyesinde Yazılım Direktörü ve ortak oldu. Unilever, BSH, 3M, BAT gibi global şirketlerin yazılım projelerinin geliştirilmesinde ve yönetilmesinde aktif rol oynadı. Henüz evli değil ama Malamut cinsi Zeus adında bir oğlu var. İyi derecede İngilizce biliyor. 

******************

Daha iyi bir gelecek için hizmetlerimiz hakkında bilgilenmek, 
Seminer-Workshop-Moderasyon-İçerik-Etkinlik Kurgusu vb. talepleri için görüşmek, 
Özel-özgün çalışmalarla işinize, hayatınıza dair iyileştirmeler yapmak üzere
 Antrenörlük almak 
Stratejik Danışmanlık, İş Tasarımı ve Avatarlığı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz;

Başvuru ve sorularınız için lütfen > burayı tıklayınız

Hizmetlerimiz & Eğitim &  Seminerlerimiz     I     M-GEN Resmi Sitesi (Referans ve Projelerimiz)

Ufuk Tarhan´ın yazı ve haberlerini  Twitter ve Facebook dan takip edebilirsiniz.